PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624855}
5,8 12 050
ocen
5,8 10 1 12050
Demonic
powrót do forum filmu Demonic

jak dla mnie to film zasluguje na mocne 7 ciekawa fabula i klimacik który lubie.Kolejny raz przekonalem sie ze nie warto czasami sugerowac sie ocena innych.Polecam i pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
ezio85

Zgadzam się bardzo fajnie zrealizowany, dość naturalnie i niektóre momenty choć w prostocie naprawdę budziły grozę.
Jeśli ktoś lubi zjawiska paranormalne to coś dla niego, ja zdecydowanie uwielbiam, kiedy w horrorze są nawiedzenia, lub jakieś dusze nie mogące odejść to u mnie już jest duży plus. Już po kilkunastu minutach oceniałam ten film na 6 jednak z czasem to rosło myślę, że 7 jest sprawiedliwą oceną, oczywiście według mnie dlatego POLECAM ;)

ezio85

Również się z Tobą zgadzam. Jeden z lepszych filmów z tego rodzaju. Tym bardziej iż Pan Wan nie podpisałby się pod jakimś meega szitem ;).

ocenił(a) film na 5
ezio85

Amen brother.

ocenił(a) film na 6
ezio85

- Dlaczego tak niska ocena
- jak dla mnie to film zasluguje

Uwielbiam łączenie tych dwóch zdań w komentarzach pod filmami. Przecież to jest średnia ocen i twoje zdanie ma dokładnie taki sam wpływ na średnią jak zdania każdego innego użytkownika. Tak więc dochodząc do meritum i odpowiadając na twoje pytanie: ocena jest tak niska bo film się ludziom nie spodobał - patrz jest przeciętny - czytaj gusta.

Nie ma za co.

ocenił(a) film na 3
ezio85

Mnie film się nie podobał - nie tylko jest sztampowy, ale jeszcze wyzuty z klimatu, który, jak mi się wydawało, jest łatwy do osiagnięcia w filmach o duchach. Może bardziej spodobałby się osobom zainteresowanym bardziej wątkami kryminalno-śledczymi niż paranormalnymi. Miłośnikom klimatycznych horrorów radzę trzymać się z daleka.

Gothabella

nic dodac nic ujac

ocenił(a) film na 7
ezio85

Dobry horror, polecam miłośnikom klimatycznych horrorów. Na pewno bardziej paranormalny niż kryminalny.

ocenił(a) film na 6
max242

Som dwie laski wienc fajny.

ezio85

ostatnio panuje taka moda na filmy nisko budżetowe co okazuje sie nie są takie słabe jak wyglądają ja już widziałem w tym roku 2 całkiem dobre

ocenił(a) film na 3
ezio85

Nie wiem jak mało trzeba oczekiwać od życia, skoro podobał Wam się ten film. Beznadziejny i nie straszny.

charlie33

Yyyyyyyy........ Aaaaaa..... Yyyyy..... O co koman? Hej!

ocenił(a) film na 4
ezio85

Film jest zwyczajnie nudny, przewidywalny, banalny, a gra aktorska tragiczna. Samą muzyką nie zaciekawisz widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones