PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624855}
5,8 12 056
ocen
5,8 10 1 12056
Demonic
powrót do forum filmu Demonic

Mam kilka niejasności

ocenił(a) film na 6

Film oglądało się przyjemnie. Bardzo szybko przeleciał więc widać, że mnie wciągnął. Jednak mam 3 pytania.
Czy John idąc z nimi już do tego domu wiedział jak się to skończy, że zostanie opętany i wszystkich pozabija. Czy dopiero po tym opętaniu podczas seansu spirytystycznego wyszło? Czy jego matka ciągle żyje? Żadnej wzmianki o tym chyba nie było w filmie jedynie jej wypowiedź przez neta. Jestem też ciekawe co ta psycholog zobaczyła na drugim kompie jak jej policjant pokazał zaraz po wypowiedzi matki Johna bo tego nie pokazali a chodziło o jakieś porównanie "Zobacz tu" i koniec tej sceny. No i rozumiem, że teraz nowym demonem to będzie to dziecko powiedzmy też po 20 latach pójdą z ziomkami wywołać ducha i zacznie się wszystko na nowo? :P

ocenił(a) film na 7
Barqet

O ile dobrze pamiętam, to John wspominał o tym że jego matka nie żyje od kilku lat w wywiadzie zaraz na początku, zanim się dowiedział że Bryan też jedzie z nimi.
Co do pierwszego pytania, moim zdaniem albo podświadomie przeczuwał, dzięki tym wizjom jego matki, albo już był opętany. Ale to drugie wyjaśnienie jest raczej słabe. Możliwe że przez więź jego matki, w tym też jego doprowadziła że to właśnie on został opętany.
A to co zobaczyła pani detektyw to nagranie jak John(?) szlachtuje swoich znajomych, m.in. jak szepce ze wszyscy muszą umrzeć, żeby był wolny , kiedy wcześniej powiedział jej że widział i słyszał jak Bryan to mówi.
Mam nadzieje ze trochę pomogłem :)

ocenił(a) film na 6
oskarmike

Trochę tak. Dzięki :)

ocenił(a) film na 7
Barqet

A może jego matka podczas rytuału też była w ciąży? I przeżyła dlatego, że demon wszedł w dziecko? Na tej samej zasadzie co teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones