PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 346
ocen
4,9 10 1 31346
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

Kompletnie nielogiczny, śmiałam się z głupoty bohaterów, dobrze zagrała tylko starsza babeczka z szpitala. Sama historia kuleje bardziej niż Dr. House :D
Miałam ochote wyłączyć w połowie ale dociągnełam do końca. To już "Bobry Zombie" były mniej debilne niż to en "horror".

Zasłużone 2/10.

krolowa_sniegu_2

"Bobry Zombie" były bardzo dobre. Jeden z lepszych tytułów poprzedniego roku :)

ocenił(a) film na 1
krolowa_sniegu_2

Tego filmu nie mogę zaliczyć do bardzo złych - dla mnie ten film to nieporozumienie - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Eee nie jest aż tak źle. Wiadomo że filmik jest dosyć mocno głupawy, ale jako młodzieżowy horrorek na wieczór sprawdza się nieźle.

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Czy głupotą można nasączać młode umysły !? Jeszcze przyjmą to za dobry wzorzec - tak przecież nie można - chociaż, jak popatrzeć ile głupoty wokół ! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Taki przeciętny filmik niemający żadnego przekazu, stworzony tylko i wyłącznie z myślą o rozrywce to raczej nie wielkie zagrożenie dla młodzieży.
Bardziej przejmował bym się naszą rodzimą telewizją która poczynając od programów rozrywkowych i o zgrozo! na wiadomościach kończąc manipuluje i łże robiąc papkę z mózgu co bardziej podatnym młodym ludziom. Prym wiedzie tutaj oczywiście stacja TVN której życzę wszystkiego najgorszego.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
sepultura_fan

Ja dodałabym jeszcze MTV i inne tego typu stacje. A że TVN to stronnicza stacja to wiadomo od dawna. Poza tym taa, jakaś część młodzieży czerpie pewnie informacje jeszcze za sprawą tvn-owskiej propagandy aczkolwiek większość dowiaduje się prawdy w internecie. Zauważyłam że tvn kreuje poglądy ludzi starszych którzy nie są do końca zdają sobie sprawę z manipulacji telewizji.

ocenił(a) film na 6
exotyczna

exotyczna zgadzam się

A co do MTV to to co jest tam nadawane, hmm.
No cóż, ciężko znaleźć coś gorszego w tv

Szpila_1308

Strasznie mnie to dziwi. Ja horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat i kilka razy się wystraszyłem podczas oglądania tego filmu. Ogólnie to znam bardzo mało słabych horrorów o tej tematyce, ja to się nawet bałem oglądając Pogromców duchów.

ocenił(a) film na 3
krolowa_sniegu_2

Tak, film straszny. Właśnie jego odgłosy lecą mi w tle gdy piszę ten komentarz. Oczy już nie mogą znieść tej porażki. Pozostały uszy. Rzadko kiedy przerywam film w jego trakcie. Kiczawe, przewidywalne, a fabuła to chyba zerżnięta z wypracowania jakiegoś amerykańskiego nastolatka z collegu.

krolowa_sniegu_2

Zawsze mnie śmieszy jak ktoś patrzy na grę aktorską w horrorach. To nie aktor ma mnie przestraszyć. W tym horrorze duch kilka razy dobrze mnie wystraszył. Ja horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat i z czystym sumieniem daję temu horrorowi 7/10.

krolowa_sniegu_2

W opisie masz, że uwielbiasz filmy z Jackiem Nicholsonem. Pewnie dla ciebie Lśnienie to wybitny horror, a dla mnie to bardzo średniawy filmik, wystraszyłem się może ze trzy razy, Nicholson w tym filmie mnie śmieszył i denerwował strasznie, gdyby nie kilka scen z duchami to pewnie dałbym mu jeden.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

dla mnie Lśnienie to przede wszystkim wybitny film, a Nicholson jest w nim swietny, jak zreszta wszedzie indziej :) No jesli to dziadostwo"Plansza Ouija" cie przeraza to spoko, fajnie, w sumie gow..no mnie to obchodzi :) moze wystraszyloby mnie, jakbym miala z 5 lat, haha chociaz i tak szczerze watpie bo jak film jest po prostu benzadziejny, aktorzy sa tak naturalni jak ci z "trudnych spraw" a fabula ma dziury wieksze niz szwajcarski ser, to jakos uznaje film za szajs... Nie wystarczy mi kilka "bu" wpieprzonych znienacka i komputerowe duszki zeby uwazac, ze horror i w ogole jakikolwiek film jest fajny, Jesli tonie to wystarcza to swietnie, twoja sprawa. A horrory raczej mnie nie strasza, tak swoja droga. Ogladam je, bo po prostu lubie taki rodzaj filmow, that's all ;]

krolowa_sniegu_2

Nigdy nie zrozumiem jak w ogóle można oglądać horror jeżeli nie straszy. I jeszcze żeby rozpatrywać grę aktorską w horrorach, tego też nie rozumiem. Dla mnie to w horrorach mogli by grać osiedlowe żule i było by dobrze. " Kilka bu i komputerowe duszki to najlepsze co może być w horrorze jak dla mnie. Dla ciebie Lśnienie to film wybitny a dla mnie to szajs , który Diabelska plansza Ouija bije na głowe. Ogólnie Lśnienie to dla mnie 3/10 a Diabelska plansza Ouija 7/10 .

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

...I dlatego wlasnie rozmowa z toba nie ma najmniejszego sensu. Nara ;)

krolowa_sniegu_2

Dobrze ze przestałas już pisać bo z takim glupkiem nie ma w ogóle gadki..... Widać że gówno się znasz na horrorach a wymadrzasz się jakbyś była mega znawca hahaha zafiksuj się na to swoje nudne lsnienie, które nie ma nic wspólnego z horrorem i nie wypowiadaj się już więcej bo żal to czytac

ocenił(a) film na 2
agnieszka_kwiatek_888

Kogo obchodzi twoja nic nie warta opinia? Lśnienie to klasyk uznany przez środowisko filmowe czy ci sie to podoba, czy nie i żadna wypowiedź jakiejś agnieszki_sratek_888 z psiej wólki nie ma na to najmniejszego wpływu. Załóz se swój temat na filmwebie i wygłaszaj tam swoje średnio zabawne opnie, może znajdziesz tam kogoś, kogo beda one interesować. Zaproś Andrzejka, bedzie was dwóch, beż podrowień, elo.

krolowa_sniegu_2

a ty krolowo CHAMSTWA obrazasz tylko wszystkich, ktorzy maja inne zdanie niz twoje i gowno mnie interesuje srodowisko filmowe bo kazdy ma swoj indywidualny gust a nie ocenia film pozytywnie lub negatywnie bo inni tak oceniaja, jesli masz zamiar narzucać wszystkim swoje tez nic nie warte zdanie to sama zaloz swoje forum, a nie krytykujesz kazdego kto ma inna opinie niz ty. Znalazla sie wielka znawczyni filmow, ktora bedzie sobie obrazac innych jak jej sie podoba, zawijaj sie z tego forum wiesniaro i tyle w temacie

krolowa_sniegu_2

i jak mozna ogladac horror, ktory z zalozenia ma straszyc twierdzac pozniej ze sie je oglada mimo ze cie nie strasza...to sobie kur... komedie wlacz buahahahha jestes tak pusta jak te twoje chamskie i obrazliwe wypowiedzi

Andrzejek324

Dobrze piszesz,pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
krolowa_sniegu_2

Mówi ten z profilowym kobietą-zombie bez nóg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones