PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519227}

Duże dzieci

Grown Ups
6,8 117 270
ocen
6,8 10 1 117270
4,5 8
ocen krytyków
Duże dzieci
powrót do forum filmu Duże dzieci

nie zgadzam się, świetny humor, boska fabuła i jeszcze lepsze przesłanie. Gra aktorska też na bardzo przyzwoitym poziomie.
Kpina XXI ze względu na uzależnienie od techniki na rzecz lepszej zabawy z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Pokazuje, że kreatywność jest niż komputerowa rzeczywistość.

ocenił(a) film na 3
kasiunia1599

e tam gadasz ze smieszny dla mnie nie bardzo poogladalem caly film i nic ani razu sie nie za smialem nic zero..widzialem lepsze komedie slaby film bardziej familijny ..

ocenił(a) film na 10
Mar_28

Po prostu najwyraźniej mamy odmienny humor, a nie że od razu "gadam, że śmieszny".

ocenił(a) film na 3
kasiunia1599

no mozliwe ze odmienny humor//tak wiem przepraszam zle sie wyrazilem..

ocenił(a) film na 8
Mar_28

Ja tam płakałem ze śmiechu gdy gość zaczął śpiewać w kościele.

użytkownik usunięty
Mar_28

Bo to jest komedia familijna. To nie jest American Pie czy nie wiadomo co... Sandler idealnie nadaje się do komedii familijnych. Dla mnie ten film to coś pokroju Niezniszczalnych. Taki nostalgiczny powrót do takich komedii familijnych, tak to odebrałem i szczerze? Nawet bardzo spodobała mi się ta komedia.

ocenił(a) film na 8
kasiunia1599

Można się pośmiać, ale widziałem śmieszniejsze filmy. Tak samo widziałem lepszą grę aktorską. Co nie zmienia faktu, że ten film stanie się klasykiem za jakieś 10-20 lat. Ma wszystko co trzeba, i to na przyzwoitym poziomie :).
Dokładnie tak jak powiedziałaś: humor, fabuła, przesłanie, gra aktorska - wysoko ustawiona poprzeczka.

ocenił(a) film na 3
kasiunia1599

O, Pani pierwszy film w życiu obejrzała i pod wrażeniem. 10 to zasłużona i obiektywna ocena.

ocenił(a) film na 10
lov69

Cóż poradzę, że mam bardziej płytki i nie tak wysublimowany humor jak Ty. Niestety, nie wszyscy są takimi znawcami światowego kina. Ech... Ty się po prostu marnujesz w tych internetach, idź zrób karierę w Niu Jork Tajmsie, o ile już nie robisz rzecz jasna.

ocenił(a) film na 7
lov69

Nie przywołuj obiektywizmu, skoro sam z niego korzystasz patrząc na Twoje oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones