PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554795}
5,3 3 646
ocen
5,3 10 1 3646
Max Steel
powrót do forum filmu Max Steel

O jakiś człowieku ze stali czy co...?

mzelek_filmaniak

To ma być na podsstawie bajki :D o tej samej nazwie:)
Serial ma być o nastolatku Maxsie który umie wytwarzac jakąś energie i on należy do organizacji swojego wujka i razem z ekipą walczą ze złem bla bla bla :D coś w tym stylu :D

dzula007

Jeszcze trochę i Ben10 zrobią czy jak to tam się zwie. Kiedyś to były bajki a nie to co teraz serwują.

adas_tcz_filmweb

dokładnie :D
też jesteś z czasów krecika , reksia, bloka i lolka, runcajsa czy dalej ? :D

dzula007

Jestem rocznik 1990 :) czyli najlepszy hehe

użytkownik usunięty
adas_tcz_filmweb

89 był lepszy:P

Dużej różnicy nie ma to nie będę się spierać :)

adas_tcz_filmweb

Już któryś raz spotykam się ze stwierdzeniem że rocznik 1990 jest najlepszy...
I zgadzam się z tym w pełni. Coś musi w tym być.
Na tyle starzy żeby pamiętac kasety VHS i na tyle młodzi żeby chłonąć nowoczesne technologie.

użytkownik usunięty
adas_tcz_filmweb

Ben 10 doczekał się 2 ekranizacji całkiem niezłych.

Filmów fabularnych? Czy rysunkowych kinowek?

adas_tcz_filmweb

fabularnych. jak był dzieckiem oraz nastolatkiem ale jeszcze tej dobrej wersji nie tej najnowszej w stylu anime czy czegoś.

adas_tcz_filmweb

W sumie to obu miał.

adas_tcz_filmweb

ale z tym akurat się nie zgodzę, po prostu uważasz że nasze kreskówki były lepsze ze względu na sentyment, mi się jednak wydaje że obecnie animacje bywają mocniejsze, zależy które produkcje porównywać

mzelek_filmaniak

To jest pewnie jak w bajce. Max generuje turbo energię i poznaje ultralinka Steela, który pomaga mu ją kontrolować. Dzięki Steelowi Max może wchodzić w turbo tryby takiejak np. turbo sila i turbo lot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones