PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554795}
5,3 3 647
ocen
5,3 10 1 3647
Max Steel
powrót do forum filmu Max Steel

Słabe notowania

ocenił(a) film na 8

Rozumiem, że film mógł się komuś nie spodobać. Rozumiem, że film nie należy do góro-lotnych, ale... 4.9? Moim zdaniem lekka przesada :)

varcolac

dlatego ja dałem dyche, niczym się nie różni od MARVEL'a a nawet i ciut może trochę lepszy. Żarty były lepsze.

ocenił(a) film na 5
shaolin0

Do Marvela to mu daleko ale tragedii nie ma. Problem jest taki, że film nie jest dopasowany do docelowego odbiorcy. Kreskówka była skierowana do 10-15 latków a ten film do trochę starszego widza. Powolne rozwijanie fabuły, mało gagów i jeszcze mniej ciekawych efektów specjalnych to raczej nie jest to co lubią oglądać dzieciaki poniżej 15 lat.

w_ig

Ja pamiętam, że w wieku dwunastu lat moim ulubionym filmem była "Odyseja kosmiczna".

varcolac

Zgadzam się!
Też nie rozumiem tego hejtu na ten bardzo dobry film!
Mnie się podobało i daję 9/10.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

Media teraz ogłupiają ludzi przez te Trudne Sprawy i inne durnoty, to nic dziwnego, że przy filmie gdzie trzeba pomyśleć jest taka fala niechęci i idiotycznych opinii :(

varcolac

dokładnie!
Ludzi głupich jest niestety bardzo dużo na tym świecie, co widać po tym, jakich polityków wybierają co 4 lata - masakra!

Mam nadzieję, że w końcu dojdzie do rewolucji - bo wkurzonych obywateli jest coraz więcej na władze w polsce - i oby obywatele zaczęli wieszać bandytów polityków za ich zbrodnie!

Shurtugal_Eragon

Wybory to ściema. Podpisujesz się tam Xem i nie masz nawet dowodu, że tam byłeś i oddałeś głos. Kupując bułkę masz paragon, a tam nic. Trzeba zmienić ordynację wyborcza na jawną i z możliwością odebrania w każdej chwili udzielonego pełnomocnictwa.

PanX_PaniY

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones