PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400162}

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,0 62 452
oceny
6,0 10 1 62452
4,7 7
ocen krytyków
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
powrót do forum filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Najgorsza część

ocenił(a) film na 4

Bez Imhotepa to już nie to samo i w ogóle film jakiś taki naciągany. To bardziej bajeczka niż film przygodowy. Tamte części miały że tak powiem charakter, a ta nie ma.

sss_111

eee tam ze naciagany...:) film w sumie niezle sie oglada.swietne efekty specjalne,zdjecia,praca kamery i dobra gra aktorska :)

ocenił(a) film na 5
sss_111

zgadzam sie w pelni :) ten film leci na sukcesie wczesniejszych czesci, a sam pawde powiedziawszy zbyt wiele nie reprezentuje.
Efekty srednie, fabula takze (wg glupia scena przemienienia w smoka) ogolnie nie jest tragicznie ale moglo byc duuuzo lepiej

Shanks1337

Poza tym kto wpadł na pomysł, by zmieniać główną bohaterkę? Rachel Weich super zagrała Evelyn, a ta laska to jakaś porażka:/

ocenił(a) film na 3
Plecotus

Właśnie, co za debil zmienił Rachel Weisz? I jakim prawem? Ten film to katastrofa, ale dla Brendana daję 3. Jet Li tez nie pasuje do filmu, wg nie powinno być tu Chin. A ten aktor, który grał Alexa powinien być ładniejszy, mogli dodać np. Chace Crawford. Aktor przystojny ;)

Shanks1337


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

sss_111

Zgadzam sie, bez Imhotepa i Rachel Weisz ten film juz nie jest taki jaki powinien być. Najlepsza czesc to ta pierwsza, ta zaś wg mnie najgorsza niestety. Ale dla Brednana Frasera można obejrzeć :)

monia198923

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

kotbury

No z ciebie tym bardziej. Z dziećmi nie dyskutuje.

sss_111

A mnie też się nie podobało - i w pełni się z Tobą zgodzę , ze nie ma już tamtego klimatu , ale mnie najbardziej przeszkadzało zastąpienie Raichel Wais nową aktorką która moim skromnym zdaniem słabo sobie poradziła :)

StargardX


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

sss_111


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones