PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400162}

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,0 62 452
oceny
6,0 10 1 62452
4,7 7
ocen krytyków
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
powrót do forum filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Najgorszy sequel?

ocenił(a) film na 4

Tyle się nasłuchałem że to jeden z najgorszych sequeli - ale bez przesady! "Matrix: Rewolucje" to nie był! "Batman i Robin" Również nie! Jest to film przeciętny - a jeśli bierze się pod uwagę efekty specjalne to nawet dobry! (Dałem ocenę 7). Oczywiście że są dziury logiczne które czynią ten film nawet nie głupim a wręcz debilnym... Ale np. efekty specjalne są dużo lepsze niż w "Mummy: Returns"! (Ten sztuczny król skorpion - brrr...), choć za niedościgniony wzór uważam tutaj FX z jedynki. Scena pościgu w Szanghaju, rewelacyjne sceny z Yeti! Czy finałow bitwa i cesarz jako smok... Po prostu świetne wykorzystanie CGI! Razem z czwartym "Indianą Jonesem", "Mrocznym Rycerzem" "Księciem Kaspianem" i "Hellboy: Złota Armia" najlepsze FX w filmach z 2008! (Nie rozumiem Oscara dla "Benjamina Buttona")! Co do obsady - bardzo lubiłem Rachel Weisz - ale Maria Bello to zdecydowanie mój typ Kobiecej urody dlatego zmiana mi aż tak bardzo nie przeszkadzała... Film bez startu do 1ki i 2ki, ale na pewno sporo lepszy od "Króla Skorpiona".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones