PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400162}

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,0 62 459
ocen
6,0 10 1 62459
4,7 7
ocen krytyków
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
powrót do forum filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Producenci Mumii chyba stwierdzili że jak już spadać to z wysokiego piętra i zrobili epicki kał po całości. Mimo wszystko nie żałuję że straciłem te 1,5 godziny na obejrzenie bo przynajmniej można było się pośmiać. Zawiodło praktycznie wszytko, ale chyba o to właśnie chodziło. Twórcy wiedzieli że nie dorównają poprzednim częściom więc zrobiili coś na tle czego te poprzednie dwie się będą jeszcze bardziej wyróżniały. Niestety klapa. Począwszy od gry aktorskiej i dialogów, oraz samej fabule a skończywszy na akcji.

P.S Yeti mnie rozwaliło

ocenił(a) film na 3
tulpa

Nawet humoru za wiele nie było, za to ciągle powtarzana fraza "nienawidzę mumii" po prostu drażniła.
No a najbardziej mnie irytowało to, że chiński generał, który chciał obudzić imperatora i wskrzesić wielkość swojego kraju, był uważany za postać negatywną! Przecież powinno być odwrotnie...

ocenił(a) film na 3
astat_2

Można się było pośmiać z tego jakie to beznadziejne.

tulpa

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

astat_2


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 3
tulpa

bzdura, po prostu kierowali ten film dla wszystkich , a zwłaszcza dla debili. Same efekty specjalne i pif paf. Do tego dorosły syn? Gra aktorska? Nie zauważyłem, samo pif paf, wybuchy , walki potworków i pełno kretynizmów bez klimatu. Spieprzyli serię.
Pośmiać się? Humor na siłę, wszystko nudne

tulpa

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones