PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550329}

Piękny chłopak

Beautiful Boy
6,3 2 821
ocen
6,3 10 1 2821
Piękny chłopak
powrót do forum filmu Piękny chłopak

Średni

ocenił(a) film na 5

ŚREDNIAK WSZYSTKO SIE KRECI WOGOL RODZICOW SLABY FILM

roland_roland

Dla mnie pięknie pokazany proces przechodzenia żałoby przez rodziców, którzy w tak trudny sposób stracili syna.

ocenił(a) film na 5
Bdzdz

nie mówie że był zły ten film dramat dramatem ale trochę mnie nudziło że wszystko praktycznie kręci się wokół rodziców wiadomo mimo że chłopak tak postąpił zabijając niewinnych to jednak jest ich syn i cierpią tak że polecam film

ocenił(a) film na 7
roland_roland

A koło kogo niby ma się kręcic jak nie koło rodziców ?

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Ja się spodziewałam na przykład więcej zgłębiania motywów działania ich syna. Były urywki wideo, gdzie on coś mówił z karabinem w ręku, trzeba było to pokazać w całości, myślę, że ci rodzice chcieliby dociec prawdy i obejrzeliby wszystkie dostępne materiały, żeby choć trochę zrozumieć. I ja jako widz tego właśnie oczekiwałam. Mogłyby być też na przykład urywki z przeszłości, jak rodzice rozpamiętywaliby swoje błędy wychowawcze, co zrobili nie tak, co mogło doprowadzić do tej tragedii. Ogólnie spodziewałam się, że ten film pójdzie trochę w inną stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones