PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720013}

Wielki kierowca

Big Driver
5,2 3 681
ocen
5,2 10 1 3681
Wielki kierowca
powrót do forum filmu Wielki kierowca

Kto zadzwonił do Tess w ostatniej scenie filmu? To była kobieta, która powiedziała, że wie co zrobiła główna bohaterka.

ocenił(a) film na 6
Ewol28

Prawdopodobnie była to Betsy, barmanka z baru, od której Tess odbierała samochód.

ocenił(a) film na 6
bartoszp7

A moze policjantka ...

ocenił(a) film na 6
BigRo

Możliwe, pewności nie mamy, dlatego użyłem słowa 'prawdopodobnie' i podałem osobę, która według mnie dzwoniła. Dlaczego? Po pierwsze po wysłuchaniu wiadomości bohaterka wymawia imię Betsy , co oznacza, że mogła poznać jej głos. Mi również głos pasował do tej postaci. Po drugie osoba dzwoniąca gratuluje głównej bohaterce tego co zrobiła, a jak wiemy Betsy miała powody rozumieć zachowanie Tess (podczas ich rozmowy opowiadała o swoich przeżyciach). Po trzecie akurat Betsy miała powody, aby wiedzieć co zrobiła Tess. Rozmawiały kilka dni wcześniej, Tess była w okropnym stanie i wypytywała o nazwisko Wielkiego Kierowcy.
Poza tym wzorowałem się także trochę na książce, pod koniec której Tess rozmawia z Betsy. Tam jednak to główna bohaterka zadzwoniła do barmanki, ponieważ miała świadomość, że jest ona świadkiem wydarzeń. W książce Betsy także wyraziła zrozumienie dla czynów Tess.
Dlatego właśnie uważam, że nie dzwoniła policjantka, tylko Betsy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones