Antonique Smith

6,6
155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonique Smith

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rafiraf2

potwierdzam, dupencja z gornej półki

killafornia

Hehe, znowu się pomyliłeś kallafiorze - przecież to nie facet, więc nie znajduje się w kręgu twoich zainteresowań.

RandyMarsh_SP

sorry, ale n ie podzielam twoich pedrylskich zainteresowan

killafornia

Jak to nie, ostatnio jako dziewczynka pod pseudonimem "kiki" próbowałeś poderwać jednego z użytkowników forum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

Sprawdzić nr IP to nie sztuka :) Jasno wynika, że kiki i kallafior to użytkownicy korzystający z jednego komputera. To jak to w końcu z tobą jest ? Jesteś kobietą czy facetem ?

killafornia

He he he a ten ciągle majaczy. Znowu się kompromitujesz, prostaku.

adlerxx

prostote to ty odziedziczyłeś po swojej rodzinie patologicznej

killafornia

A ty nieuku nadal nie rozróżniasz pojęć - prostota a prostactwo to dwie zupełnie różne rzeczy, gburze.

killafornia

Odurzony jesteś ciągle zielskiem czy co? Jeśli chodzi o Randy'ego, to sam go sprowokowałeś jako "killafornia" w założonym przez niego temacie, wyzywając go od "pedałów":
http://www.filmweb.pl/person/Jennifer+Lawrence-612192/discussion/Na+czym+polega+ fenomen+Jennifer+Lawrence-2527857

a mnie zacząłeś obrażać jako "funkadelic", człowieczku multikontowy. Czyli sam szukałeś zaczepki, a teraz drzesz twarz i płaczesz, że obaj jedziemy po tobie jak po łysej kobyle. Sam się wpierniczasz z wyzwiskami w tematy, które ciebie nie dotyczą, a potem masz pretensje, że ktoś ci odpłaca tym samym albo zwraca ci uwagę. I jeszcze jakiś stalking wymyślasz - zasada jest prosta - nie zaczepiaj, bo i ciebie zaczepią. Twoja bezkarność w tym serwisie kończy się definitywnie i nie myśl, że będę kiedykolwiek pozwalał na obrażanie innych ludzi przez takich małych, sfrustrowanych i ograniczonych osobników jak ty. Będę wyszukiwał twoje nowe konta, a będzie to łatwe zadanie, bo twój styl jest nie do podrobienia - tak żenujących, tragicznych i beznadziejnych wypowiedzi trudno szukać gdzie indziej, niż u ciebie. Już uprzedzam twoje śmieszne teksty o "o bezrobotnej szmacie i nieudaczniku życiowym" - mam rodzinę, mam pracę, mam dużo rozrywek i innych rzeczy do roboty (żeby czasem usiąść przy komputerze, nie trzeba poświęcać całego dnia, poza tym dla twojej wiadomości, są zawody, tzw. wolne oraz takie, w których czas pracy jest określony wymiarem zadań, więc przy kompie można usiąść, kiedy się ma ochotę, a że ty musisz zapieprzać 8 czy 12 godzin na etacie, to twój problem).
Wyszukiwanie twoich "błyskotliwych" wypowiedzi i zgłaszanie ich do administracji uważam za swego rodzaju misję, która pozwoli, mam nadzieję, na wyeliminowanie z tego serwisu takiego ordynarnego, wulgarnego i prostackiego aroganta jak ty, który w dodatku nie umie się poprawnie posługiwać językiem ojczystym (chyba że za swój ojczysty język uznałeś już slang murzyńskich gett).
A poza tym - płacz dalej, Murzynku :DDDDDDD

adlerxx

nie czytam

killafornia

Dobrze, że się przyznałeś, pisać też nie umiesz. A myślałem, że analfabetyzm już prawie wytępiono :D
PS - to szydera jest, nie zrozum dosłownie.

killafornia

A powinieneś kartoflarzu, powinieneś.

adlerxx

Adlerxx, podpisuje się obiema rękami pod tym co napisałeś. Za chamskie postępowanie trzeba brać konsekwencje. Nie można kogoś od tak obrażać i udawać,że nic się nie stało. Z tego miejsca mogę zapewnić, że za każdym razem kiedy wejdę na witrynę filmwebu, znajdę 5-10 minut aby "podyskutować" z chamem, burakiem, wieśniakiem czyli panem killafornia. Wiem,że w jego stylu jest częsta zmiana kont- utworzył ich tyle,że ma w czym wybierać, to nic, znajdę go po nr IP.

RandyMarsh_SP

Coś się nie odzywa, pewnie jakieś nowe jarające zioło konto założył i podnieca się filmami o Murzynach kryminalistach albo raperach bandziorach, których miejsce jest w więzieniu.
Nie mam nic do Murzynów, żeby nie było, ale do kryminalistów i owszem.

RandyMarsh_SP

Na pewno założył (założyła) nowe konto i z niego się produkuje. Jako killafornia coś mało się odzywa a to nie w jego/jej stylu.

adlerxx

Osobnika o tak odrzucającym sposobie wypowiadania się nie trudno będzie znaleźć. Poza tym za pewne nie długo użyję konta killafornia aby podyskutować sam ze sobą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones