Maria Bello

Maria Elaina Bello

7,2
13 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Bello

co ona robi tak wysoko wskażcie filmy które są takie dobre...

CaseyRyback

Proszę bardzo - na początek "Historia przemocy"

CaseyRyback

podejrzewam, że ta wysoka ocena to w większej mierze duża zasługa jej wyglądu. sam był umieścił ją wysoko za sam wygląd, piękny, oczarowujący

kryslav

Czy ja wiem, czy jest taka piękna... No ale cóż, sama jestem dziewczyną, więc może nie potrafię docenić jej 'okiem faceta'.

CaseyRyback

Do CaseyRyback . Nie uważasz ze nierozsądne jest ocenianie aktorów na podstawie tego czy film był dobry czy nie? Zawsze myślałem, że aktorów się ocenia za grę aktorską, ale w dzisiejszych czasach ewidentnie istnieje tendencja, aby oceniać ich też pod względem tego jakie role wybierają. Poza tym film zazwyczaj nie jest zły za sprawą jednego aktora. Tego nie widać, ale jestem prawie pewien, że sporo osób pracuje nad tym czy owym filmem i to ich praca i talent wpływa na całokształt. Aktor to tylko część całej machiny. Oceniajmy ich za grę aktorską a nie za cudzy brak talentu. A odpowiadając na pytanie: „co ona robi tak wysoko…” ona po prostu tam jest. Chciałbym przypomnieć, iż lista TOP aktorów to jest nic innego jak wyznacznik popularności a nie talentu (oczywiście talent pomaga zauważalnie).

kolocz

Bez problemu: Godzina Zemsty, Godziny Strachu, nawet Sekretne Okno, nie czepiaj się chłopie.

eternal_champion

Jeszcze Cooler.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones