Maria Bello

Maria Elaina Bello

7,2
13 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Bello

Jak się dowiedziałam, że ona będzie rała za Rachel Weisz w 'Mumii 3', to aż mi się słabo zrobiło.
Wstyd producenci, wstyd.

dominika_32

Czytałam, że Rachel Weisz sama zrezygnowała z tej roli dla innego filmu reżyserii Petera Jacksona. moim zdaniem dobrze zrobiła. Po co rozwlekać jeden wątek, skoro może się pokazać w zupełnie odmiennej roli. Popieram jej wybór w zupełności.

dominika_32

Szkoda, ze nie bedzie kontynuacji z tymi samymi postaciami, scenazysta mogl pomyslec o rozwodzie i wprowadzeniu innej postaci w to miejsce (jak w indianie), ale i tak wole Bello.

użytkownik usunięty
El_Draque

Też uważam, że to straszne. Nie powinno się
zmieniać aktorów w kolejnych częściach tego samego filmu

Ale beznadzieja;((((
Nielubie jak rezyserzy zmieniaja aktorke lub aktora bo to sensu nie ma.. gdy juz polubilas aktorke aktora to potem trudni Ci sie jest z nim nia rozstac:(((BARDZO SZKODA ZE RAICHEL WEISZ nie zagra w MUMi 3:(((
Nawet z powodu innego lepszego filmu :(((

dominika_32

Beznadzieja, ona nie dorasta do pięt Rachel Weisz ale zobaczymy może jej się uda dobrze zagrać Eve

kiara_94

Tak? To zobacz "Cooler".

El_Draque

Nie mówię, że jest złą aktorką tylko według mnie nie pasuje do tej roli, ale to jest tylko moje zdanie

kiara_94

racja, ja też już się przyzwyczaiłam do Rachel w tej roli :(

dominika_32

Szkoda, że nie będzie Rachel Weisz...Ja jestemz zawiedziona :( Producenici rzeczwyiście mogli coś wymyśleć, zamiast Weisz zajmować Bello. Osobiście lubię bardzo Marię, ale nie podoba mi się za nic, że ma grać Evelyn...

dominika_32

no szkoda że nie będzie Rachel ale co zrobić;/ wiadomo ż byłoby inaczej gdyby maria grała od początku evelyn;) ciekawa jestem jak się sprawdzi w tej roli ale pomimo mojej sympatii do niej myśle że ona nie ma takiego temperamentu i uroku jak weisz ;)

dominika_32

No, Rachel Weisz do tej roli bardzo pasowała i trudno będzie sie przyzwyczaić do innej aktorki w roli Evelyn, ale Maria Bello to też bardzo dobra aktorka i choć będzie mi brakować Rachel, to myślę, że Maria jakoś da rade.

The_Slayer

Powiem tyle: dla mnie nie dała rady w Mumii 3.

MademoiselleButterfly

rachel byla o wiele lepsza w poprzednich czesciach , dlatego patrzymy przez jej pryzmat. Ogolnie Bello nie wypadla najgorzej,ale Weisz lepiej to robila :]

aPosing

w sumie na miejscu Rachel po przeczytaniu tego scenariusza też bym zrezygnował, mimo to szkoda ze jej nie ma, sprawiała że film nabierał osobliwego piękna:)

dominika_32

Zgadzam się z Tobą "Soren", bo dla mnie też nie sprostała tej roli(co oczywiście nie oznacza, że jest złą aktorką).Po prostu nie pasowała do niej.Za to Rachel Weisz była rewelacyjna i bez niej "Mumia" to już nie to samo.

Mia_Rose

No... Maria wypadła nieźle, ale grała bardzo sztucznie i brakowało mi Rachel...

dominika_32

rola Evie ja pokonala ale to ze w poprzednich oslonach grala Rachel tez robi swoje skoro Weisz odmowila i miala racje bo tym filmem by sobie CV spaskudzila to mogli darowac sobie 3 odslone Mumii a tak klapa na maxa mumia w chinach bez bandazy i Maria zamiast Rachel na deser nie db Maria mi bardziej pasuje w roli girl gangstera np jako laska Ojca Chrzestnego byla by super ale nie jako pani archeolog o ile tak mozna nazwac Evie to nie jest specjalizacja MB i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones